Geometria kół

Ustawienie zbieżności

Technologia 3D

KreG oferuje innowacyjną i nowoczesną metodę sprawdzania i ustawiania geometrii kół w technologii 3D. Metoda ta dzięki urządzeniu firmy Hunter jest niezwykle precyzyjna. Urządzenie pomiarowe Hunter wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania opatentowaną w Stanach Zjednoczonych. Dzięki tej technologii klient może obserwować wszystkie parametry na ekranie komputera. Pomiar geometrii zawieszenia obrazuje rozstaw osi i kół, obwodu kół oraz kątów poziomych i pionowych.

Oprogramowanie urządzenia Hunter uaktualniane i kalibrowane jest co pół roku, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Umów się na wizytę

Geometria kół

Pomiar geometrii zawieszenia pozwala na zobrazowanie takich parametrów jak zbieżność, kąty pochylenia kół, a także wyznaczenie równych odległości i przesunięcie osi. 

 

70-sekundowe pomiary geometrii z wysoką dokładnością odczytu sprawiają, że system HawkEye Elite jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem do pomiaru i regulacji geometrii kół dostępnym obecnie na rynku.

WYDRUKI Z POMIARÓW
Galeria

Nasi klienci

Google Maps

Opinie